Esileht
Näiteks - Vectra 1.8 1997
    

Portaalist

 Välislink 
  

Portaalist

AutoPass.ee alustas oma tegevust 2007. aastal interaktiivse autoentsüklopeediana, mis sisaldab autode tehnoandmeid, autoomanike hinnanguid ja hindeid, TÜVi töökindluse reitingut ja Euro NCAPi turvalisuse reitingut.

Meie portaali põhieesmärgiks on jagada kasutajatele huvitavat ja kasulikku infot, mis aitab neil valida töökindlat autot. Autopass.ee on info jagamisel täiesti omakasupüüdmatu ning teeb seda heameele ja lootusega, et see teid aitab. Me püüame portaali paigutada võimalikult lihtsa ja arusaadava info. Meie portaali kasutajad saavad jagada oma kogemusi, jätta oma hinnangud autode kohta ning kommenteerida ja hinnata teiste kasutajate hinnanguid. 

Meie portaali kõige väärtuslikumaks infoks on kasutajate hinnangud ja kommentaarid. Seetõttu palume teid jagada kogemusi kõigist autodest, mille roolis olete kunagi istunud. See võibolla isiklik, töö või sõbra auto. Tähtis on see, et teil on õnnestunud seda juhtida. Jätke oma hinnangud, kirjutage autode headest ja halbadest külgedest, riketest, remontidest, kuludest. Meid ja meie kasutajaid huvitab kõik, mis on seotud teie isikliku kogemusega! Teie arvamus aitab paljusid inimesi! Kui jätate oma hinnangu, motiveerite teisi inimesi jagama oma kogemusi, mis võivad tulevikus olla kasulikud ka teile! 

Peale selle pole hinnangu andmiseks vaja mingit kohustuslikku registreerumist. Hinnangu andmise vorm on vaba, lihtne ja mugav. Teie poolt jäetud hinnang on mõnda aega nähtav portaali esilehel. Samuti kuvatakse teie hinnangut vaadanud teiste kasutajate arv. Peale selle osalevad skaala järgi hinnatud autod reitingus "Paremad autod kategooriates". 

Kellele see kasulik on 

Autoost on meeldiv, kuid samas üldsegi mitte lihtne tegevus. Ja kõik sellepärast, et autoturg on praegu väga kirev ja kõiki üksikasju teadmata on tavalisel inimesel väga raske teha õiget otsust. Just seetõttu on meie portaal kasulik ja huvitav ennekõike tavalisele autohuvilisele, kes kavatseb lähitulevikus vahetada või osta autot. Nii uue kui kasutatud auto ostul on alati tähtis samasuguse auto omanike arvamused ning teiste autospetside teadmised ja kogemused. Seetõttu ärge kartke enne autoostu raisata aega teid huvitava auto probleeme, puudusi ja eeliseid uurides. Mitte vähem tähtsateks tehnilisteks andmeteks, mida tuleb autoostul samamoodi uurida, on auto gabariidid, pakiruumi maht, kliirens, kütusekulu ja mootori võimsus. 

Auto peab olema mitte ainult mugav ja ilus liiklusvahend, vaid eelkõige töökindel ja ohutu. Et te ei kardaks iga kord rooli taha istudes auto kätte usaldada enda ja oma lähedaste elu, siis pöörake eelkõige tähelepanu sellistele valikukriteeriumitele nagu liiklusvahendi töökindlus ja ohutus. Just teie turvalisuse pärast viivad TÜVi ja Euro NCAPi eksperdid igal aastal läbi kümneid erinevaid teste, katsetades konkreetsete automudelite turvalisust ja töökindlust. Testitulemused edastatakse kasutajatele lihtsalt mõistetavate reitingutena. Viimaste reitingute andmed asuvad portaali Autopass.ee esilehel. Me loodame, et meie portaali kogutud info aitab teid ja ostetud auto on kindlaks kaaslaseks teel, tööl, peres, kodus ja suvilas. 

Millises arengustaadiumis ta on? 

Meie portaal täieneb pidevalt uue kasuliku infoga. Autopass.ee areneb edasi ja uueneb pidevalt koos uute automudelite väljalaske, uute reitingute ja uute hinnangutega meie kasutajatelt. Me oleme veel noored ja meil on palju mõtteid, kuidas meie portaali veelgi huvitavamaks, köitvamaks ja peaasi - teile kasulikumaks teha. Me võtame alati vastu teie märkusi ja ettepanekuid!


0
külastajat hetkel.

Kuulume smartAD reklaamvõrgustikku

2008 - 2024 © AutoPass.ee       info@autopass.ee